для душа
з вбудованим термостатом
підходить для інфрачервоної електроніки 36456000
2 запірних клапана
зворотні клапани з фільтрами
коробка для під'єднання електроживлення
з адаптером 100-240 V змінного струму, 50-60 Hz, 6,75 V постійного струму
забезпечує гідроізоляцію конструкції стін, оточуючих вбудований механізм
з ущільнювальною втулкою
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.35 кг |
| Висота упаковки | 178 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упаковки | 178 мм |
| EAN | 4005176576188 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |






