Елегантна, стильна, витончена і в той же час неймовірно практична мильниця колекції GROHE Selection Cube забезпечить правильне зберігання порційного мила і його легку доступність для подальшого зручного користування.
Для повноцінного функціонування даного аксесуара необхідно встановити його на настінний тримач GROHE Selection Cube (40865000) — докуповується окремо.
- матеріл: матове скло
Комплектація:
- мильниця GROHE Selection Cube (40806000)
- без тримача – докуповується окремо
- рекомендований тримач – GROHE Selection Cube (40865000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.34 кг |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 135 мм |
| Тип аксесуара | Мильниця |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4005176347931 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Матове скло |






