Дивовижний набір аксесуарів 5 в 1 GROHE Essentials Cube складається з виробів, виконаних в єдиному стильовому напрямку, що забезпечує візуальну цілісність композиції і робить її ідеальним доповненням інтер'єру сучасної ванної кімнати.
Всі предмети, з яких складається даний комплект, володіють дивовижним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine®, а передбачена система швидкого монтажу прискорить процес їх установки, роблячи його абсолютно простим і нетрудомістким.
Склад набору:
Мильниця з тримачем GROHE Essentials Cube (40754001):
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: прозоре скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
Кільце для рушника GROHE Essentials Cube (40510001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
Тримач для рушника GROHE Essentials Cube (40509001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 600 мм
- відстань між кріпленнями: 558 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
Гачок для банного халата GROHE Essentials Cube (40511001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
Тримач для туалетного паперу (без кришки) GROHE Essentials Cube (40507001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.73 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 650 мм |
| Тип аксесуара | Набір аксесуарів |
| Ширина упаковки | 240 мм |
| EAN | 4005176328503 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






