Мінімалістичний дизайн рушникотримача GROHE Essentials в поєднанні з його чудовими функціональними характеристиками — це еталонна комбінація, яка стане вдалим доповненням інтер'єру сучасної ванної кімнати. Лаконічна конструкція даної моделі прекрасно гармонує з кольором «суперсталь», створюючи стильну композицію, що відповідає всім актуальним тенденціям і стандартам експлуатаційної практичності.
Представлений виріб виконаний в унікальному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine®, яке підкорить вас своїм чарівним сяйвом і бездоганною стійкістю до стирання і появи механічних пошкоджень у вигляді подряпин.
- колір: суперсталь
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 439 мм
- 2 рукоятки, поворотна конструкція
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Висота упаковки | 455 мм |
| Довжина упаковки | 73 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| EAN | 4005176412479 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






