матеріал: метал
2 рукоятки, обертовий
439 мм
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
для прикручування (у комплект входять саморізи і дюбелі)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.54 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176429835 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок матовий |






