Дозатор для рідкого мила GROHE Essentials — це прекрасно спроектований аксесуар для ванної кімнати, який володіє актуальним дизайном і дивовижними функціональними характеристиками. Лаконічна форма даної моделі ідеально впишеться в будь-який інтер'єр санвузла, надаючи йому виразну витонченість і неповторний шарм.
Настінний тримач і носик дозатора виконані в неймовірному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine®, завдяки якому виріб не втратить свою привабливість навіть через багато років експлуатації.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- об'єм: 160 мл
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
Комплектація:
- дозатор рідкого мила GROHE Essentials (40394001)
- настінний тримач GROHE Essentials (40369001)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.75 кг |
| Висота упаковки | 188 мм |
| Довжина упаковки | 126 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 91 мм |
| EAN | 4005176328343 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром, Матове скло |






