Раковина GROHE Essence Ceramic символізує чудову гармонію краси й функціональності. Форма даної моделі, поєднуючи в собі лаконічність і візуальну м'якість, ідеально доповнить сучасну ванну кімнату, надаючи їй неймовірну атмосферу легкості та затишку.
Бездоганне інноваційне покриття GROHE PureGuard®, яке характеризується наявністю унікальних антибактеріальних властивостей і стійкістю до появи вапняних відкладень, полегшить рутинний догляд за виробом, роблячи його більш легким і комфортним.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 600 x 460 мм
- підвісна
- накладна на тумбу або столик
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом (розташований на протилежному боці від змішувача)
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 16.6 кг |
| Висота упаковки | 478 мм |
| Довжина упаковки | 611 мм |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| EAN | 4005176485640 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Essence |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Раковина-стільниця |






