Чудовий завершальний штрих до будь-якої ванної кімнати – міцний гачок для рушників та халатів GROHE Selection Cube приголомшливого чорного кольору! Пропонуємо вибрати аксесуари із широкого асортименту вишуканих виробів. Чисті кубічні форми з алмазним огранюванням демонструють майстерність виготовлення.
матеріал: метал
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.14 кг |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4067393019527 |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Фантомний чорний |






