Підвісна раковина GROHE Cube Ceramic виконана відповідно до динамічних тенденцій сучасної моди. Ефектний дизайн, чаруючий естетичністю кубічних форм, ідеально підійде для інтер'єру ванної кімнати, дизайн якої пронизаний атмосферою сміливості й новаторства.
Крім дивовижної краси, дана модель володіє винятковим покриттям з антибактеріальними властивостями GROHE PureGuard®. Його унікальні характеристики сприяють запобіганню скупчення бруду на поверхні раковини, спрощуючи процес догляду за нею.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 500 x 490 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 14.79 кг |
| Висота упаковки | 506 мм |
| Довжина упаковки | 511 мм |
| Ширина упаковки | 155 мм |
| EAN | 4005176438387 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






