Завдяки неймовірно стильному і практичному гачку GROHE Essentials всі необхідні ванні приналежності завжди будуть у вас під рукою.
Даний аксесуар виготовлений із високоякісного металу з нанесенням унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, яке захищає поверхню виробу від корозії і стирання.
Прекрасним доповненням до представленого гачка стануть інші девайси з цієї ж колекції, виконані в кольорі «суперсталь».
- колір: суперсталь
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.22 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176412424 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






