матеріал: метал
654 мм (функціональна довжина 600 мм)
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
для прикручування (у комплект входять саморізи і дюбелі)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.04 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 660 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| EAN | 4005176429507 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок |






