для 1 обсягу змиву
для пневматичного зливного клапана
вертикальний монтаж
156 x 197 мм
з ABS
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
Тип монтажу панелі змиву: Тільки вертикальний
Режими змиву: 1 обсяг змиву
Розмір панелі змиву: Стандартна
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 0,5 бар
Максимальний тиск, бар: 5 бар
Управління змивним клапаном: Пневматичне
Дизайн: Skate Air
Матеріал: ABS-пластик
Колір: Хром
Технології: GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.45 кг |
| Висота упаковки | 132 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| EAN | 4005176291784 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate Air |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для унітазу |






