З інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, настройки та сервісного обслуговування
для прихованого монтажного ящика 36416001 або
для вбудованого термостата 36464000
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
7 попередньо встановлених режимів:
- автоматичний змив
- термічна дезінфекція
- миючий режим
додаткові функції і точні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування 36407
Схвалено в СE
клас шуму I по DIN 4109
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.68 кг |
| Висота упаковки | 133 мм |
| Довжина упаковки | 263 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 133 мм |
| EAN | 4005176576690 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт,Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Прихований монтаж |
| Наявність термостата | З термостатом |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |
| Тип управління | Інфрачервоний |






