2 об`єми змиву або переривання змиву старт / стоп
для пневматичного зливного клапана
вертикальний монтаж
156 x 197 мм
з латуні
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку
при зменшеній витраті води
Тип монтажу панелі змиву: тільки вертикальний
Режими змиву: 3 режими змиву: 2-х об'ємний, старт / стоп або безперервний
Панель змиву в комплекті: так
Управління змивним клапаном: пневматичне
Колір: хром
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.68 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 207 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 168 мм |
| EAN | 4005176868986 |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Метал |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для унітазу |






