Думка про те, що невелика ванна кімната має обмежені можливості для створення стильного і комфортного інтер'єру - помилкове і стереотипне. Менший за площею простір, навпаки, сприяє пошуку нестандартних рішень і поєднань, які дозволять гармонійно і грамотно скомбінувати естетичну і функціональну сторони приміщення. Компактні сантехнічні прилади, які є невід'ємною частиною санвузла, займають центральне місце в процесі підбору всіх елементів, формуючих завершений образ ванної кімнати. Малогабаритна раковина з прекрасними візуальними і експлуатаційними характеристиками - одне з важливих умов, дотримання якого дозволить звільнити більше місця для розташування необхідних речей. Підвісна модель колекції GROHE Bau Ceramic заслуговує пильної уваги в силу своєї зовнішньої привабливості і зручних розмірів.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 453 x 354 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- з переливом
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 10.83 кг |
| Висота упаковки | 370 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176406218 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






