Рушникотримач GROHE Essentials Authentic представляє собою неймовірно стильну і в той же час ідеально продуману конструкцію, яка дозволяє максимально ефективно розмістити на ній всі необхідні банні рушники або ж інші корисні речі для ванної кімнати.
Дана модель привертає увагу своїм бездоганним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine®, унікальні технічні характеристики якого посприяють збереженню первісної презентабельності виробу на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 586 мм
- відстань між кріпленнями: 542 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.71 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Тип аксесуара | Полочка-решітка |
| Ширина упаковки | 290 мм |
| EAN | 4005176324369 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Authentic |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






