Eurosmart Cosmopolitan E Bluetooth
безконтактний змішувач для душу
для встроенного монтажного блока 36416000 или 36416001
трансформатор 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц, 6,75 В постійного струму
GROHE Long-Life Shine обробка
хромована накладка
Для Apple ** і Android
Радіус дії Bluetooth (макс. 10 м) може варіюватися в залежності від використовуваних матеріалів і стін між передавачем і приймачем.
термічна дезінфекція
режим очищення
CE маркування
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.67 кг |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176320590 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Прихований монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |
| Тип управління | Інфрачервоний |






