Стильна, проста у використанні та довговічна! Це багатофункціональна поличка GROHE Start Cube, яка є ідеальним місцем для зберігання рушників – акуратно складених на полиці або підвішених на рейках. Виготовлена з найкращих матеріалів, вона доповнить будь-яку сучасну ванну кімнату. А завдяки прихованому кріпленню вона виглядає справді професійно. Поличка зручної довжини 600 мм має міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке виблискує протягом усього терміну використання і легке у догляді. Але не забувайте, як легко її встановити за допомогою гвинтів і дюбелів, які входять у комплект. А якщо ви хочете створити бездоганну ванну кімнату, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, кільце для рушників, вішалка для рушників і кутовий душовий кошик.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.9 кг |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 666 мм |
| Тип аксесуара | Полка для рушників |
| Ширина упаковки | 235 мм |
| EAN | 4005176753749 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






