настінний монтаж
GROHE SilkMove 46 мм керамічний картридж
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
регулювання витрати води
вбудований тримач для ручного душу
вихід для душу 1/2"
вбудований зворотній клапан
приховані S-подібні з'єднання
захист від зворотнього потоку
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.87 кг |
| Висота упаковки | 238 мм |
| Довжина упаковки | 414 мм |
| Ширина упаковки | 116 мм |
| EAN | 4005176930690 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |






