для кріплення сантехнічної арматури або вентиляції
для системи Rapid Pro
для GROHE Rapido
345 x 240 x 20 мм
глибина монтажу 75-115 мм
водостійка клеєна фанера для кріплення арматури
кріпильний матеріал
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.59 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 488 мм |
| Ширина упаковки | 288 мм |
| EAN | 4005176936098 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






