Напевно кожна людина хоча б раз у житті потрапляла у незручну ситуацію, пов'язану з відсутністю резервного рулону туалетного паперу. Уникнути такого неприємного становища дуже легко — достатньо придбати спеціальний тримач і такий необхідний предмет особистої гігієни, як папір, завжди буде у вас під рукою.
Даний елемент інтер'єру в кольорі «темний графіт» із покриттям GROHE Long-Life Shine® представлений в колекції аксесуарів для санвузла GROHE Essentials, яка є ідеальним втіленням лаконічного стилю і функціональності.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.42 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 385 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для папіру |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176429750 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






