Бездоганна раковина з установкою під стільницю колекції GROHE Bau Ceramic - ідеальний варіант для ванних кімнат, виконаних в будь-якому стильовому напрямку. Її універсальний дизайн, виражений в акуратній лаконічній формі, доповнить інтер'єр вашого санвузла, надаючи йому елегантну завершеність.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 560 x 420 мм
- вбудована знизу (під стільницю)
- з переливом
- набір кріплень входить в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 10.8 кг |
| Висота упаковки | 445 мм |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176406201 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Під стільницю |






