Чорна запасна насадка для йоржика GROHE Start є ідеальною заміною для тих, хто має настінний йоржик для унітазу GROHE Start (41185000), Start Cube (40977000) або Start Cosmopolitan (41169000). Розроблена у Німеччині та виготовлена із найкращих матеріалів, вона покращує гігієну ванної кімнати та створена для тривалого використання. І якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, то чому б не поглянути на додаткові аксесуари Start, Start Cube і Start Cosmopolitan.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.08 кг |
| Висота упаковки | 114 мм |
| Довжина упаковки | 74 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 72 мм |
| EAN | 4005176783029 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний оксамит |






