GROHE Blue Перехідник
для головки для фільтра GROHE Blue BWT
використовувати тільки в комбінації з 40 434 001
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.06 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 95 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Функція охолодження та газування | |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| EAN | 4005176985300 |
| Колекція | GROHE Blue Home |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення | Аксесуар |






