Ідеально підійде до кухонного змішувача Essence 30294000 / 30294DC0
легко встановлюється
гнучкий шланг з пружиною для змішувача для мийки Essence
для 30294000 / 30294DC0
GROHFlexx kitchen Гнучкий силіконовий шланг
з кріпильним набором
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 255 мм |
| EAN | 4005176438226 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essence |
| Країна виробник | Німеччина |






