Напівп'єдестал GROHE Essence Ceramic — ідеальне естетичне завершення в оформленні інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати. За допомогою нього можна додати раковині особливу виразність, а також приховати всі сантехнічні комунікації для більш акуратного зовнішнього вигляду.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- набір кріплень входить у комплект поставки
- підходить для комплектації з раковинами GROHE Essence Ceramic (3956400H і 3956500H)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 8 кг |
| Висота упаковки | 339 мм |
| Довжина упаковки | 332 мм |
| Ширина упаковки | 212 мм |
| EAN | 4005176484865 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Essence |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | П'єдестал для раковини |
| Тип Монтажу | |






