Набір аксесуарів 3 в 1 GROHE Essentials — це готове рішення, представлене у вигляді комбінації ідеально поєднуваного між собою ванного і туалетного приладдя. Така композиція вигідно доповнить інтер'єр санвузла і додасть йому необхідну функціональну наповненість.
Усі вироби даного комплекту виконані в унікальному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, яке відрізняється простотою в догляді і практичністю.
Склад набору:
Тримач для туалетного паперу (з кришкою) GROHE Essentials (40367001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- тримач з кришкою
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
Тримач для рушника GROHE Essentials (40366001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 654 мм
- функціональна довжина: 600 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
Гачок для банного халата GROHE Essentials (40364001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.87 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 690 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| EAN | 4005176328626 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






