Настінний металевий поручень для ванної GROHE Essentials в кольорі «теплий захід» — це неймовірно стильний і в той же час практичний сантехнічний аксесуар, який спрямований на підвищення рівня комфорту і безпеки людей з обмеженими фізичними можливостями з метою полегшення їх повсякденної рутини, пов'язаної з проведенням водно-гігієнічних процедур.
Дане функціональне пристосування виконане з використанням унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, чудові експлуатаційні характеристики якого дозволять насолоджуватися дивовижною красою та сяйвом виробу навіть через багато років користування.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 349 мм
- відстань між кріпленнями: 295 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.59 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Тип аксесуара | Ручка для ванної |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| EAN | 4005176429330 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






