З адаптером 100-230 В змінного струму, 50-60 Гц, 6 В постійного струму
Монтаж на один отвір
Система швидкого монтажу
7 попередньо встановлених режимів:
Автоматичний промив 1/3 дня
Залежно від часу або використання
В режимі очищення
Автоматичне безпечне відключення води після 60 сек. безперервного користування (заводська настройка)
Додаткові настройки пультом дистанційного керування:
Регулювання тривалості змиву
Регульований пультом дистанційного керування діапазон спрацьовування
Активація термічної дезінфекції 3,5 - 11 хв
Змішуючий пристрій із стопором гарячої води
GROHE WaterSaving® 5.7 л / хв
магнітний клапан
2 гнучких приєднувальних шланга
Зворотній клапан
Фільтри від бруду
Схвалено в СE
Тип захисту змішувача IP 59K
Клас шуму I по DIN 4109
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Тип товару: змішувач
Призначення: для раковини
Тип монтажу: на раковину
Отвори для монтажу: один отвір
Механізм: сенсор
Сфера застосування: для громадських місць
Вбудовувані елементи: немає
Тип підводки: гнучка підводка
Висота виливу, см: 9.1
Довжина виливу, см: 15.4
Вид виливу: традиційний
Матеріал: латунь
Витрата води, л / хв: 5.7
Поверхня: глянцева
Стандарт підводки: 3/8
Оснащення: аератор, гнучка підводка, система швидкого монтажу
Дизайн: Europlus E
Стилістика дизайну: сучасний стиль
Колір: хром
Управління: сенсорне
Обмеження витрати води: є
Фільтрація води: вбудований фільтр
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE SilkMove, GROHE Long-Life Shine
Обмежувач температури: немає
Захист від зворотного потоку: є
Електроживлення: від мережі 220V
Виробництво: Німеччина
Гарантія: 6 років
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.36 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| EAN | 4005176929359 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Europlus E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






