ревізійний короб для панелей змиву
для інсталяцій заввишки 820 мм
деталь 6
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.16 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| EAN | 4005176838699 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Rapid SL |
| Країна виробник | Німеччина |






