для змивних бачків GROHE з пневматичним змивним клапаном
не підходить для кнопок змиву з дерев'яною, скляною чи металевою поверхнею або нових маленьких кнопок змиву.
фіксуюча рама з функцією відкривання
з ящиком для підставки для ароматичних пігулок
для всіх настінних панелей GROHE 156 x 197 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.6 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176914553 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Rapid SL |
| Країна виробник | Німеччина |






