Неймовірно стильний і в той же час практичний настінний металевий поручень для ванної колекції GROHE Essentials — це гарантія вашої безпеки, зручності, а також емоційного та фізичного комфорту під час проведення водно-гігієнічних процедур.
Дане сантехнічне пристосування вирізняється бездоганною якістю виконання, абсолютно простою системою швидкого монтажу і досконалим хромованим покриттям GROHE Long-Life Shine®, завдяки відмінним техніко-експлуатаційними характеристиками якого виріб збереже свою початкову презентабельність на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 507 мм
- відстань між кріпленнями: 450 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.87 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 515 мм |
| Тип аксесуара | Ручка для ванної |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176327599 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






