колір: альпін - білий
матеріал: сантехнічний фарфор
розміри (д х ш): 600 x 448 мм
настінний монтаж
1 отвір під змішувач
з переливом
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 15.95 кг |
| Висота упаковки | 485 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176763526 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Start Edge Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






