панель змиву із ручним керуванням для пісуару
комплект для повного монтажу:
для Rapido U або Rapido UMB (38787000)
116 x 144 мм
механічний функціональний елемент
мінімальний тиск 0,5 бар
максимальний робочий тиск 6 бар
регулюється в межах 1.0 - 6.0 л
низький рівень шуму (група II відповідно до Німецької специфікації рівня шуму)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.28 кг |
| Висота упаковки | 58 мм |
| Довжина упаковки | 154 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 123 мм |
| EAN | 4005176864070 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Surf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Для пісуара |






