Змінний фільтр для GROHE Blue та GROHE Red, виробництво BWT
Ресурс 400 л при жорсткості води 17° dGH
Збагачує воду магнієм (до 35 мг/л) та цинком (до 3 мг/л)
Знижує вміст речовин, що погіршують смак та запах води: хлор тощо.
Зменшує утворення накипу та вміст важких металів
Сумісний з GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional, GROHE Blue Pure (тільки з лічильником води) та GROHE Red
Перетворіть свою водопровідну воду на чудову столову воду з додаванням магнію та цинку за допомогою GROHE Blue та фільтра
GROHE Blue Magnesium + цинк, який покращує аромат води та збагачує її магнієм та цинком.
Магній, життєво важливий мінерал, який зміцнює здоров'я, корисний для всіх, а ще краще для спортсменів та діабетиків!
Цинк є одним із найважливіших мікроелементів та підтримує імунну систему організму.
Фільтр ємністю близько 400 літрів при жорсткості води 17° dGH працює у 5 етапів: спочатку попередня фільтрація видаляє грубі частинки, такі як пісок та бруд. Потім попередня фільтрація з активованим вугіллям видаляє природні забруднення (наприклад, з водопроводу). Потім іонообмінник зменшує такі речовини, як накип та важкі метали, та додає до 35 мг/л магнію та до 3 мг/л цинку. Після цього фільтрація з активованим вугіллям видаляє речовини, що викликають неприємний смак та запах (наприклад, хлор). І, нарешті, тонка фільтрація зменшує кількість дрібних частинок.
В результаті виходить ідеально чиста та корисна для здоров'я вода, що подається прямо з-під крана!
Фільтр сумісний із системами GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional та GROHE Blue Pure.
Замінити фільтр дуже просто: просто відкрутіть старий фільтр, вставте картридж для чищення GROHE (40434001) *, запустіть процес очищення, а потім замініть його новим фільтром.
* Вам також необхідно придбати багаторазовий адаптер для картриджа для чищення GROHE Blue (40694000).
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.16 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Функція охолодження та газування | |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| EAN | 4005176674099 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Home |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення | Аксесуар |






