Дивовижне поєднання чудового дизайну і неймовірної практичності втілено в підвісний раковині GROHE Cube Ceramic. Довершена форма виробу, витримана в мінімалістичному стилі, ідеально підійде для створення сучасної естетики в інтер'єрі ванної кімнати.
Важливо відзначити, що новаторський підхід використаний не тільки в процесі створення чудового зовнішнього вигляду даної моделі, а й в частині її функціонального оснащення. Поверхня раковини має спеціальне покриття з антибактеріальними властивостями GROHE PureGuard®, основне завдання якого полягає в підтримці чистоти і бездоганної гігієни виробу.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 800 x 490 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 20.79 кг |
| Висота упаковки | 504 мм |
| Довжина упаковки | 819 мм |
| Ширина упаковки | 152 мм |
| EAN | 4005176438363 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






