включає в себе:
Ручний душ Stick (26037IG0)
Настінний тримач ручного душу (27969)
душовий шланг Rotaflex 1500 мм (28417000)
GROHE WaterSaving обмежувач витрати води 7,6 л / хв
GROHE DreamSpray чудовий потік води
внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
з системою SpeedClean проти вапняних відкладень
може використовуватися з проточним водонагрівачем
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.43 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176933585 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром Золото |
| Призначення | |





