комплект верхньої монтажної частини для 35028000, 29032000 (попередньо змонтована вентильна головка 1/2 дюйма)
29034000 (попередньо змонтована вентильна головка 1/2 дюйма)
29068000 (попередньо змонтована керамічна вентильна головка 1/2 дюйма - не для використання в якості запірного вентиля)
GROHE Long-Life Shine поверхня
плавне регулювання глибини монтажу 43 - 91 мм
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.64 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176327261 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Португалія |
| Поверхня | Теплий захід сонця |
| Призначення | |






