Тримач туалетного паперу GROHE Essentials в комбінації з іншими аксесуарами даної колекції — це прекрасний вибір для створення стильного, сучасного і функціонального інтер'єру у вашому санвузлі.
Ця модель тримача ідеально поєднує в собі лаконічний дизайн, високу якість виконання і чудові експлуатаційні характеристики, в числі яких — унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріал: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.36 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 144 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 55 мм |
| EAN | 4005176326363 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






