зі скляною поверхнею
2 режими змиву: подвійний і старт/стоп
для пневматичного змивного клапана AV1
для вертикального і горизонтального монтажу
156 x 197 мм
виготовлено із безпечного скла
комплект кріплень
не підходить для 6 л змивного бачка
покриття GROHE Long-Life Shine
GROHE WaterSaving технологія неперевершеного
потоку при економному використанні води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.94 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 234 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 198 мм |
| EAN | 4005176878343 |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Безпечне скло |
| Поверхня | Чорний вельвет |
| Призначення | Для унітазу |






