матеріал: метал/пластик
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.9 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Полочка для душу |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176577246 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок матовий |






