Стильний і напрочуд простий у встановленні! З тримачем для туалетного паперу GROHE Start ніколи не було так просто додати дизайнерський аксесуар, який зробить ванну кімнату більш стильною та приємною. Тонкий, елегантний, розроблений у Німеччині, він ідеально підходить для будь-якої сучасної ванної кімнати. А завдяки прихованому кріпленню він має гарний дизайн, який виглядає справді професійно. Тримач для туалетного паперу також оснащений технологією GROHE Long-Life Shine: довговічне покриття , яке легко миється і блищить роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Його можна прикрутити за допомогою шурупів і дюбелів (входять в комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. А якщо ви хочете створити бездоганну ванну кімнату, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як гачок для халатів, кільце для рушників або вішалка для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.47 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 144 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 55 мм |
| EAN | 4005176782756 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






