Металевий тримач для рушника у вигляді перекладини колекції GROHE Selection Cube, вирізняючись неперевершеною геометричною чіткістю і бездоганною якістю виконання, прекрасно доповнить інтер'єр сучасної ванної кімнати, оформлений у стилі лаконічного мінімалізму.
Варто зазначити, що даний сантехнічний аксесуар володіє розкішним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine® і неймовірно простою і в той же час надійною системою швидкого монтажу з доданою до неї чіткою покроковою інструкцією.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 500 мм
- відстань між кріпленнями: 460 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.03 кг |
| Висота упаковки | 35 мм |
| Довжина упаковки | 568 мм |
| Тип аксесуара | Ручка для ванної,Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176347856 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






