Eurosmart Cosmopolitan E
Інфрачервоний електронний змішувач для раковини із змішувачем і регульованим обмежувачем температури
з інфрачервоним датчиком для двобічного зв'язку для моніторингу, настройки та обслуговування
з трансформатором 100-230 В змінного струму, 50-60 Гц, 6 В постійного струму
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
Технологія GROHE WaterSaving для економії витрати води і ідеального потоку
аератор з ламінарним потоком 9 л / хв.
хромована накладка
хромована насадка
винос 232 мм
7 попередньо встановлених програм:
автоматичне очищення
термічна дезінфекція
режим очищення
додаткові функції і точні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування 36407
комплект для остаточного встановлення прихованої монтажної коробки 36339000, 36339001
CE затверджений
Класифікація шуму I відповідно до DIN 4109
мінімальний рекомендований тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.84 кг |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176932243 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Прихований монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






