Дозатор для рідкого мила з елементами в кольорі прохолодний світанок - стильний аксесуар для будь-якої ванної кімнати!
Витончена форма та виготовлена з найкращих матеріалів дозатор мила GROHE Selection ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній.
Цей шикарний дозатор місткістю 130 мл призначений для встановлення з тримачем GROHE Selection (41027), який також має міцне покриття GROHE Long-Life Shine в кольорі прохолодний світанок з використанням фізичного осадження пари (PVD) для додаткового рівня стійкості до подряпин.
Ніколи не було простіше створити позачасовий сучасний дизайн ванної кімнати!
Аксесуари GROHE Selection - точне проектування, високоякісні матеріали та унікальний, позачасовий дизайн.
Вам ще знадобиться тримач, стакан для зубних щіток, косметичне дзеркало та різні гачки для рушників.
Матеріал: скло / метал,
Об'єм наповнювача 130 мл
встановлюється в тримач: 41 027 000
поверхня GROHE Long-Life Shine прохолодний світанок матовий
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.54 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4005176576997 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок матовий |






