матеріал: метал
з кришкою
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
підходить для накручування (включаючи саморізи і дюбелі) або склеювання (клей 40 915 000 продається окремо)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.48 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| EAN | 4005176429927 |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок матовий |






