прозоре скло з логотипом GROHE Blue
кришка з нержавіючої сталі із замком
із вбудованим ситечком для утримання, наприклад, фруктів
пластикова кришка для герметичності
не містить Бісфенол А
можна мити в посудомийній машині
об'єм 1 л
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.11 кг |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Тип аксесуара | Посуд |
| Ширина упаковки | 105 мм |
| EAN | 4005176698019 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Home |
| Країна виробник | Словаччина |
| Поверхня | Прозоре скло |






