Непідвладний часу дизайн поєднується зі зручністю у ванній кімнаті! Напрочуд проста у встановленні! З поличкою для душа GROHE Start Cosmopolitan ще ніколи не було так просто і легко оновити вашу ванну кімнату. Виготовлена з найкращих матеріалів і з елегантним дизайном - це ідеальний спосіб зберігання шампунів, гелів і мила. Тож час прийняття душу стає ще приємнішим. А завдяки прихованому кріпленню вона виглядає справді професійно. Кутова полиця має міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке виблискує роками. Поличку можна пригвинтити до стіни (гвинти та дюбелі входять у комплект), тому монтаж буде простим. Крім того, якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати з відповідними аксесуарами, тоді не забудьте про додаткові аксесуари: кільце для рушників, тримач для рушників і тримач для туалетного паперу.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.73 кг |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Тип аксесуара | Полочка-решітка |
| Ширина упаковки | 55 мм |
| EAN | 4005176783135 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






