для змішувачів для раковини на 2 отвори
для настінного монтажу
без комплекта верхньої монтажної частини
GROHE SilkMove 35 мм керамічний картридж
регулювання витрати води
глибина монтажу 45-75 мм
інструмент для монтажу
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.17 кг |
| Висота упаковки | 162 мм |
| Довжина упаковки | 156 мм |
| Ширина упаковки | 152 мм |
| EAN | 4005176931192 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |





