Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE BauCosmopolitan — це витончений дизайн, бездоганна практичність і абсолютна надійність в одному флаконі. З даним аксесуаром будь-який інтер'єр санвузла отримає новий функціонально-стилістичний окрас, який максимально відповідатиме сучасним стандартам естетики і експлуатаційної зручності.
Стійке до появи подряпин і просте у догляді зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, в якому виконані настінний тримач і рукоятка йоржика, дозволить зберегти презентабельний вигляд виробу на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.98 кг |
| Висота упаковки | 388 мм |
| Довжина упаковки | 208 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 127 мм |
| EAN | 4005176327872 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | BauCosmopolitain |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






